Nacházíte se: Titulní stránka > Svítidla > AKCE LED Designové přisazené svítidlo s dál. ovl. multicolor 80W REST WALP15-80W/LED ECOLITE N21
Svítidla
AKCE LED Designové přisazené svítidlo s dál. ovl. multicolor 80W REST WALP15-80W/LED ECOLITE N21
Výrobce: Ecolite
Cena výrobce:2 650,–
Ušetříte636,–
DostupnostNa dotaz
Kód výrobce:WALP15-80W/LED
Kód eshopu:49440446
Záruka:24
Oblíbené
Hlídací pes
Hodnocení:
Odkaz kamarádovi
Doprovodný obrázek
Porovnání produktu » Porovnat
Výrobce Ecolite > Svítidla
LED přisazené designové svítidlo včetně dálkového ovládání, 80W, IP20, 2700K-6500K, 5600lm, 52,5 x 52,5cm
Rozměry 52,5 x 52,5 x 6,5cm
Vstupní napětí [V] 220-240
Max. výkon [W] 80
Dálkové ovládání ano
Barva světla regulovatelná
Teplota chromatičnosti [K] 2700-6500
Materiál plast, kov
Barva produktu bílá
Stupeň krytí IP 20
Třída ochrany I
Světelný tok [lm] 5600
Typ zdroje LED SMD
Životnost [h] 30000
PRODÁVÁME KOMPLETNÍ SORTIMENT ECOLITE ZA DISKONTNÍ CENY.
VYŽÁDEJTE SI NA WWW.POPTAVKA.SVITIDLA.CZ
Stmívatelné LED svítidlo REST WALP15-80W/LED využívá vysoce úspornou LED technologii. Je osazeno SMD čipy o výkonu 80W s maximálním světelným tokem až 5600 lmDva druhy SMD čipů, které zajišťují dynamický přrchod mezi studeným a teplým světlem nebo jejich kombinací a vytváří tak společně s tvarem svítidla až magické osvětlení. Každé svítidlo je pečlivě vyráběno po jednotlivých vrstvách, které v konečném reliéfu důmyslně propouští světlo v různých intenzitách. Výsledkem je abstraktní obrazec, který jako středový prvek ozdobí každý interiér.
Technické parametry:
  • Výkon LED: 80W
  • Napětí: 230V/50-60Hz
  • Světelný tok: 5600 lm
  • Barva světla: nastavitelná
  • Teplota chromatičnosti: 2700-6500K
  • Vyzařovací úhel: 360°
  • Podání barev Ra (CRI): > 80
  • Doba náběhu do plného výkonu: < 0,1 s
  • Stmívatelnost: ano (dálkovým ovladačem)
  • Vyměnitelný světelný zdroj: ne
  • Materiál: kov, plast
  • Barva svítidla: bílá
  • Difuzor: mléčný
  • Stupeň krytí: IP20
  • Třída izolace: I
  • Počet spínacích cyklů: > 80 000
  • Životnost: 30 000h
  • Třída energetické účinnosti: A+
  • Certifikace: CE, RoHS
  • Rozměry: šírka 525 mm / délka: 525 mm / výška 65 mm