Nacházíte se: Titulní stránka > Svítidla > Architektonická > AKCE ECOLITE LED panel, 60x120, LED úsporné svítidlo, obdélník 75W 4000K LED-GPL44-75 N16
Svítidla
AKCE ECOLITE LED panel, 60x120, LED úsporné svítidlo, obdélník 75W 4000K LED-GPL44-75 N16
Výrobce: Ecolite
Cena výrobce:4 648,–
Ušetříte1889,–
DostupnostSkladem
Kód výrobce:LED-GPL44-75
Kód eshopu:49437700
Záruka:24
Oblíbené
Hlídací pes
Hodnocení:
Odkaz kamarádovi
Doprovodný obrázek
Porovnání produktu » Porovnat
Výrobce Ecolite > Svítidla
AKCE !
SMD panel 75W, 59,5x119,5cm, 4000K, IP20, 8250Lm
Jeden z nejprodávanějších typů LED panelu se stříbrným rámečkem, skvělou svítivostí za bezkonkurenční cenu. Jedná se o cenově dostupný model. LED panel v rozměru 59,5 x 119,5cm se tak stává dostupný pro každého! Tento panel o výkonu 75W se skvěle hodí do podhledových aplikací. Nejčastěji je používán do kazetových stropů, kde stačí pouze zapojit panel k síti. Není potřeba žádné další příslušenství pro montáž panelů. Nejčastěji je měněn za zastaralá zářivková svítidla s lineárními trubicemi.
Technické parametry:
Náhrada za: 4x 120cm lineární trubici
Výkon: 75W
Barva světla: bílá
Teplota chromatičnosti: 4 000K
Světelný tok: 8250lm
Barva tělesa: stříbrná
Vyzařovací úhel: 120°
Životnost: 30 000h
Stmívatelnost: NE
Rozměry: 595 x 1195 x 90mm
Hmotnost: 3,9Kg
Záruka: 24 měsíců
Materiál: eloxovaný hliník, PC
Vstupní napětí: 230V