Svítidla
AKCE ECOLITE LED panel, 60 x 60, LED svitidlo úsporné, led čtverec svítidlo, 4000K LED-GPL44-45
Výrobce: Ecolite
Cena výrobce:1 907,–
Ušetříte1039,–
DostupnostSkladem
Kód výrobce:LED-GPL44-45
Kód eshopu:49430711
Záruka:24
Oblíbené
Hlídací pes
Hodnocení:
Odkaz kamarádovi
Doprovodný obrázek
Porovnání produktu » Porovnat
Výrobce Ecolite > Svítidla
AKCE !
SMD panel 45W, 59,5 cm, 4000K, IP20, 5000Lm
, možno dodat i 6000K, uvedte v poznamce u kosiku.
Na vyzadani za priplatek možno stmivatelne EVG DALI !
Na vyžádání za příplatek v provedení splnujícím UGR Na vyžádání možno bílá barva rámu.
Přímá jednoduchá vysoce úsporná náhrada za zářivkové čtverce 600/600mm 4x18W
 Vhodna prima jednoducha vysoce usporna nahrada za stavajici vestavna nebo prisazena rastrova zarivkova svitidla 600/600mm, 4x 18W
Úsporný LED panel o příkonu 45W. Jedná se o novou generaci velmi úsporných a levných LED svítidel, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Tímto LED panelem lze plně nahradit standartní čtyřtrubicové svítidlo o rozměru 600x600mm se 4x18W zářivkovou trubicí. Montáž svítídla se provádí pouhým položením do rastrové konstrukce 600 x 600 mm minerálního podhledu místo podhledové kazety.
PRODÁVÁME KOMPLETNÍ SORTIMENT ECOLITE ZA DISKONTNÍ CENY.
VYŽÁDEJTE SI NA WWW.POPTAVKA.SVITIDLA.CZ
Ecolite LED-GPL44-45 LED panel, svítidlo do rastrových podhledů. LED panel o rozměrech 595x595mm a výškou 60mm. Výkon LED panelu 45W, světelný tok 3800lm. Velice úsporný a výkonný LED panel o příkonu 45W, osazený 216 diodami typu LED SMD 2835. Jedná se o novou generaci velmi úsporných a levných LED svítidel, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Tímto LED panelem lze plně nahradit standartní čtyřtrubicové zářivkové těleso o rozměru 600x600mm se 4x18W zářivkovou trubicí.
Montáž svítídla se provádí pouhým položením do rastrové konstrukce 600 x 600 mm minerálního podhledu místo podhledové kazety nebo je možné jej zavěšením pod strop pomocí závěsů, či přisadit ke stropu pomocí rámu pro přisazení.
Technické parametry:
  • Typ svítidla: LED
  • Světelný zdroj: 216 x SMD LED dioda (typ 2835)
  • Max. výkon: 45W
  • Napájecí napětí: 230V
  • Barva světla: 4000K
  • Světelný tok: 5000lm
  • Vyzařovací úhel: 120
  • Průměrná životnost: 30000 hodin
  • Stupeň krytí IP: IP20
  • Materiál: plast
  • Panel: bílá
  • Certifikační znaky: CE
  • Lze montovat na normálně hořlavé povrchy
Nejprodávanější produkty
Ecolite
Ecolite
AKCE ECOLITE LED panel, 30x120, LED úsporné svítidlo, obdélník 45W 4000K LED-GPL44/ B-45 N16