Nacházíte se: Titulní stránka > Svítidla > Architektonická > AKCE ECOLITE LED SDK vysoce úsporné zapuštěné svítidlo, LED panel 45W, 62 x 62, LED-GPL44-45/PD
Svítidla
AKCE ECOLITE LED SDK vysoce úsporné zapuštěné svítidlo, LED panel 45W, 62 x 62, LED-GPL44-45/PD
Výrobce: Ecolite
Cena výrobce:1 971,–
Ušetříte873,–
DostupnostSkladem
Kód výrobce:LED-GPL44-45/PD
Kód eshopu:49434142
Záruka:24
Oblíbené
Hlídací pes
Hodnocení:
Odkaz kamarádovi
Doprovodný obrázek
Porovnání produktu » Porovnat
Výrobce Ecolite > Svítidla
AKCE !
SMD panel 45W, 62x62cm, 4000K, 4600Lm, 4x spona, PRO ZAPUŠTĚNÍ DO SÁDROKARTONU!!!
Na vyzadani za priplatek možno stmivatelne EVG DALI !
Přímá jednoduchá vysoce úsporná náhrada za zářivkové čtverce 600/600mm 4x18W
Vhodna prima jednoducha vysoce usporna nahrada za stavajici vestavna nebo prisazena rastrova zarivkova svitidla 600/600mm, 4x 18W
Úsporný LED panel o příkonu 45W. Jedná se o novou generaci velmi úsporných a levných LED svítidel, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Tímto LED panelem lze plně nahradit standartní čtyřtrubicové svítidlo o rozměru 600x600mm se 4x18W zářivkovou trubicí.
OBRÁZEK JE POUZE ILUSTRAČNÍ!!!
PRODÁVÁME KOMPLETNÍ SORTIMENT ECOLITE ZA DISKONTNÍ CENY.
VYŽÁDEJTE SI NA WWW.POPTAVKA.SVITIDLA.CZ
Ecolite LED-GPL44-45/PD LED panel, svítidlo do sádrokartonových podhledů. LED panel o rozměrech 625x625mm a výškou 60mm. Výkon LED panelu 45W, světelný tok 4600lm. Velice úsporný a výkonný LED panel o příkonu 45W, osazený 216 diodami typu LED SMD 2835. Jedná se o novou generaci velmi úsporných a levných LED svítidel, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Tímto LED panelem lze plně nahradit standartní čtyřtrubicové zářivkové těleso o rozměru 600x600mm se 4x18W zářivkovou trubicí.
LED SMD panel pro zapuštění do sádrokaronu.
Technické parametry:
  • Typ svítidla: LED
  • Světelný zdroj: 216 x SMD LED dioda (typ 2835)
  • Max. výkon: 45W
  • Napájecí napětí: 230V
  • Barva světla: 4000K
  • Světelný tok: 3800lm
  • Vyzařovací úhel: 120
  • Průměrná životnost: 30000 hodin
  • Stupeň krytí IP: IP20
  • Materiál: plast
  • Panel: bílá
  • Certifikační znaky: CE
  • Lze montovat na normálně hořlavé povrchy
Nejprodávanější produkty
Ecolite
AKCE ECOLITE LED panel, 60 x 60, LED svitidlo úsporné, led čtverec svítidlo, 4000K LED-GPL44-45
Ecolite
AKCE ECOLITE LED panel, 30x120, LED úsporné svítidlo, obdélník 45W 4000K LED-GPL44/ B-45 N16